BOBEK TATTOO - O nás

O nás

 

Peter Bobek, jeden z nejvýraznějších  tatérů své generace, otevřel své první studio ve slovenských Malackách již v roce 1999. Poté, co se v roce 2001 přesunul do Čech, prošel dalšími studii v Brně (Dragoon) a Praze (Tribo), hostoval v mnoha renomovaných salonech a získal ocenění na Tattoo Convention po celé Evropě, si v roce 2011 opět otevřel své vlastní studio, tentokrát v centru magického města Prahy.

 

Od té doby se Bobek Tattoo stalo vyhledávaným místem pro milovníky grafického tetovaní z celého světa. K Peterovi se postupně přidávali další talentování tatéři s originálním rukopisem jako je Petra Hlaváčková, Jan Mráz, Martin Routa, DanKo, Marek Řípa a Jirka Marek. Od roku 2012 jsme rovněž, v rámci rozšíření naší nabídky a sdílení inspirace a zkušeností, začali zvát na hostování špičkové tatéry z Evropy i zámoří, což se setkalo s velkým ohlasem a posunulo věci zase o kus dál. Vzhledem k poslednímu rozšíření naší crew jsme nuceni na rok 2019 náš program hostingů poněkud utlumit, nicméně i nadále se budeme snažit nabízet našim zákazníkům to nejlepší ze současné, dynamicky se rozvíjející tattoo scény..

 

Peter Bobek i ostatní tetují výhradně dle svých vlastních návrhů a zpravidla dávájí přednost větším věcem, nicméně nevyhýbají se ani menším zajímavým projektům, vždy s důrazem na estetickou stránku věci a samozřejmě s respektem k přáním našich zákazníků.

 

5 stálých tatérů a řada pravidelných hostů z celé Evropy, vesměs špičkových umělců velkého talentu, tvořivé síly a originálního rukopisu,  příjemné prostředí a individuální přístup – to je Bobek Tattoo !!