BOBEK TATTOO - Jak se objednat

Objednat se

Pokud jste se již seznámili s prací našich tatérů, tak na tattoo.bobek@gmail.com pošlete v jednom uceleném mailu své jméno, kontaktní tel.číslo a stručný popis vaší představy v těchto 5ti bodech:

 

1. JMÉNO TATÉRA (kterému zadání adresujete) – ano je třeba si vybrat jen jednoho.

 

2. CO (téma tetování) – stačí hlavní myšlenka a základní prvky projektu, není třeba zacházet do všech detailů, od toho je pak osobní konzultace.

 

3. JAK (styl či technika, v jaké to chcete pojmout) – např. abstraktně, barevně, v linkách, blackwork, dotwork, geometrie, kubistická bobkovica atd. Každý tatér u nás pracuje v rámci svého vlastního rukopisu, věci které neděláme (např. traditional, trash polka, polynézie atd.) po nás nechtějte. Můžeme vám leda tak poradit kam s tím zajít jinam.

 

4. KAM a JAK VELKÉ to chcete – myslete na to, že kvalitní práce potřebuje určitý prostor...a protože kůže není papír, pěkné kérky menší než 10cm bohužel udělat neumíme.

 

5. OBRÁZKOVÁ PŘÍLOHA - Ideální je přiložit i několik málo referenčních obrázků, např. tatérovi práce v podobném duchu, fotku místa kde se bude tetovat (hlavně když už tam něco kolem máte) anebo pár obrázků pro inspiraci či upřesnění... ale vždy s vědomím toho, že cizí motivy a kopie, a to ani svých vlastních prací, u nás neděláme. Každá kérka musí být originál!

 

Chcete-li cover-up, pošlete foto toho co tam už máte... Dodělávky cizích věcí a touch-upy bohužel nevedem, pouze vlastní autorský věci - děkujeme za pochopení!

 

Čekací doba se různí podle tatéra a okolností, zpravidla nepřesahuje 2 měsíce. Snažíme se ji držet na této rozumné délce i za cenu toho, že občas musíme na pár týdnů náš booking pozastavit, a že na maily zpravidla nestíháme odpovídat obratem. Pokud však nedostanete odpověď do 3-4 týdnů, klidně se nám připomeňte, chybička se občas vloudí.. Termín se závazně rezervuje až po konzultaci a složení zálohy, cenu proberte s tatérem osobně, až bude jasné co se bude tetovat..

 

P.S. Návrhy nezasíláme elektronicky a prosíme, aby jste na tetování chodili bez doprovodu.

 

 

Děkujeme za spolupráci a těšíme se na vás!

Tímto souhlasím se zpracováním mých osobních údajů podle podmínek ochrany osobních údajů.